Przejdź do treści
ul. Chełmska 12, Warszawa​

Nasz gabinet

Gabinet podologiczny Podo&med znajduje się na warszawskim Mokotowie.  Każda usługa wykonana jest w sterylnych warunkach na profesjonalnych produktach  najwyższej jakości.  

Najnowszy sprzęt i nasze indywidualne podejście pozwala nam aby wybierać najbardziej skuteczne terapie dla naszych Pacjentów. Bezpieczeństwo w naszym gabinecie to podstawa. Dlatego też sterylność to nasz priorytet. Przeprowadzamy zabiegi używając zawsze sterylnych narzędzi jednorazowego lub wielorazowego użytku. 

Najnowszej generacji autoklaw pomaga skutecznie zabić wszelkie wirusy i bakterie. Dzięki odpowiedniej higienie i bezpieczeństwu, a także dzięki zabiegom podologicznym skutecznie można pozbyć się uciążliwych dolegliwości. Zgodnie ze światowymi tendencjami, stosujemy nieinwazyjne procedury zabiegowe. Naszym pacjentom zapewniamy stuprocentową gwarancję odpowiednio wykonywanych zabiegów.  Pacjenci mogą również nabyć specjalistyczne kosmetyki do odpowiedniej pielęgnacji, aby samodzielnie, również po opuszczeniu gabinetu, mogli dobrze dbać o zdrowie swoich stóp.  

Nasz zespół specjalistów

Arleta FLis

Specjalista podolog

Założycielka gabinetu podologicznego na waszawskim Mokotowie, Podo&med, podolog. Specjalistka w dziedzinie wrastających paznokci, usuwaniu brodawek wirusowych oraz wszelkich zabiegów podologicznych. Uczestniczka licznych webinarów, kursów i szkoleń. Na bieżąco uzupełnia wiedzę i pogłębia umiejętności. Z ogromną wyrozumiałością współpracuje z dziećmi , które z radością do niej wracają. Prowadzi terapie z dojazdem do domu i z troską dba o każdego pacjenta. Umiejętnie i merytorycznie podchodzi do problemu, zawsze indywidualnie. W pracy nic nie daje jej większej satysfakcji niż terapia zakończona sukcesem i zadowolenie pacjenta.